KĀ NOPIRKT SEV PIEMĒROTU LEDUSSKAPI?

Domājams, visi piekritīs uzskatam, ka ledusskapis ir virtuves karalis un viena no nozīmīgākajām precēm mājoklī. Lai atrastu ledusskapi, kas ir piemērots visām vēlmēm un vajadzībām, nepieciešams izvērtēt dažus kritērijus. Lai saprastu kāda veida ledusskapis būs vispiemērotākais, nepieciešams pievērst uzmanību tam, ar cik durvīm tam jābūt aprīkotam, kāds ir tā izmērs, kur atrodas saldētava un tamlīdzīgi.

Liela nozīme ir arī tam, kur paredzēts ledusskapi virtuvē novietot un kādi ir tā izmēri un gabarīti un arī telpas izmēri. Telpai ir jābūt gana lielai, lai ledusskapja durvis būtu atveramas bez problēmām un ledusskapim būtu viegli piekļūt.

Uzzini vairāk – http://liebherr.alfis.lv/

KĀ TIEK IEDALĪTI LEDUSSKAPJI?
Pastāv vairākas opcijas ledusskapju iegādei. Klienti, lielākoties, dod priekšroku brīvstāvošajiem ledusskapjiem. Šādi dēvē visparastāko ledusskapi, kas klusām pilda savus pienākumus, novietots mūsu mājās. Tie, kuri dod priekšroku iebūvētajai sadzīves tehnikai, noteikti izvēlēsies tādus ledusskapju modeļus, kas ir tam paredzēti. Ražotāji un pārdevēji iedala ledussapjus dažādās kategorijās, piemēram pēc to durvju skaita un vēršanas veida. Divviru ledusskapji ir tādi ledusskapji, kuriem ir divas durvis, kas atrodas blakus līdzās, nevis viena zem otras. Aiz otrām durvīm mēdz slēpties ne tikai saldētava, bet atsevišķa pārtikas uzglabāšanas kamera. Šādu lielu sadzīves iekārtu priekšrocības novērtēs gan sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, bet arī kuplas ģimenēs. Nereti šī modeļa ledusskapjiem saldēšanas kamera atrodas apakšā un tiek atvērta pēc atvilktnes principa.

VAI VAR NOPIRKT ATSEVIŠĶU SALDĒTAVU?
Ļoti daudziem klientiem ir aktuāla ne tikai ledusskapja, bet arī atsevišķas saldētavas iegāde. Mums pierasts, ka šāda veida saldētavas varam redzēt veikalos, bet patiesībā tā ir biežā izvēle arī tiem, kuri dod priekšroku salīdzinoši liela pārtikas daudzuma sasaldēšanai, lai lietotu to vēlāk. Saldētavu izvēle vikalos ir tiešām liela, tās ir pieejamas dažādos izmēros un arī funkcijās. Saldētavu var iegādāties ne tikai sadzīves elektropreču veikalos, bet arī internetā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *