GALDA IEGĀDE – SVARĪGS SOLIS AR ILGTERMIŅA SEKĀM

Vai ikdienā maz aizdomājamies, cik daudzas lietas mēs darām pie galda? Te notiek gan ēšana, gan sarunāšanās, gan strādāšana, gan spēlēšanās, gan mācīšanās. Katrai no šīm funkcijām tiek pielāgots arī sava veida galds, tāpēc mums ir gan konferenču galdi, gan ēdamgaldi, gan kafijas galdi, un daudzu citu veidu galdi.

Tomēr galda funkcijas nav vienīgā lieta, kas atšķir visu galdu plejādi – te ir arī bezgalīgi plašas variāciju iespējas izmēru, materiālu, formas un izskata ziņā. Piemēram, pamatīgs koka galds galds ir izmantojams gan kā ēdamgalds, kur ģimenei no rīta pulcēties, gan kā galds, pie kura pēcpusdienā strādāt, gan kā galds spēlēm, pie kura novakarē satikties ar draugiem.

Mēbeļu ražotājs ir uzņēmums no Latvijas, tiecas apvienot pasaulē aktuāla stila tendences ar Latvijas mēbeļu kvalitāti. Te nopērkamos galdus var atšķirt pēc askētiskā dizaina, kas piešķir gaumi jebkurai telpai, un augstākajiem kvalitātes standartiem, kas nodrošina galdu izturību.  Piedāvājumā arī mēbeļu noma!

Mājaslapā redzēsiet gan virtuves galdus, gan ēdamgaldus. Taču kāda gan ir atšķirība? Pirmkārt, atšķirība ir galdu funkcionalitātē – ja ēdamgalds ir vairāk mēbele viesistabai, un tam ir jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī elegantam, tad virtuves galds primāri ir paredzēts gatavošanai vai nelielām virtuvēm. Šādiem gadījumiem  piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas būs stabilas un izturīgas, kā arī salīdzinoši mazus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir ideāls variants, kuram ir 1 stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu ir iespējams pasūtīt jums vajadzīgajā izmērā.

Otra svarīgākā dzīves svēra aiz ēšanas, kur galdam ir liela nozīm, protams, ir darbs. Mūsdienās darbs daudziem saistās ar dienu, kas pavadīta pie datora, bet neprofesionāli iekārtota darba vieta vai neērts galds strādāšanu strādāšanu padarīs par vislielākajām mocībām. Tāpēc datorgalda izvēlei jāpievērš pienācīga uzmanība. Piedāvā ASV dizainera Ērika Pfeifera (Eric Pfeiffer) radīto datorgaldu “Wave”, kas ir slavējams vairākos aspektos. Pirmkārt, galda virsmā ir divas izejas (caurumi), kur ielaist visus vadus, lai tie netraucē. Otrkārt, galdam ir noliekta mala, kas nodrošina visērtāko pozīciju jūsu rokai. Treškārt, uz galda virsmas ir paaugstinājums, kas izmantojams kā plauktiņš vai kā vieta monitoram, lai tas būtu ideālā lenķī. Datorgalds “Wave” izskatīsies labi, gan biroja telpās, gan mājās – tas ir pietiekami kompakts un vienkāršs, lai iederētos jebkur.

Naktsgaldiņi, kafijas galdi, konferenču galdi un restorānu galdi – šīs ir tikai dažas galdu kategorijas, kas atrodamas mājaslapā. Visiem galdu modeļiem mājaslapā ir redzami gan izmēri, gan izmantotie materiāli, gan cena, bet atsevišķiem galdu modeļiem šad tad ir atlaides, kas ļoti iepriecina īstajā brīdī. Ja tomēr neatrodat to, ko vēlaties, atgādinām, ka  ir gatavs pielāgoties jūsu vēlmēm – daudziem galdiem iespējams mainīt gan izmēru, gan virsmas pārklājumus. Galdus un krēslus iespējams arī iznomāt, tāpēc viennozīmīgi var teikt – te visi bonusi ir vienuviet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.